top of page

Hizmet Süreci

 

Ölçüm: Sürecin başlangıcında sistemin mekanik ve elektriksel performansı ilgili personel tarafından en son teknolojik donanımlar ile ölçülür.


Durum Tesbiti: Ölçüm sonuçları doğrultusunda sistemin ulusal ya da uluslararası standartlara uygunlukları uzman mühendisler tarafından değerlendirilerek, sistemin performans değerlendirmesi gerçekleştirilir.


Mühendislik: Elde edilen veriler doğrultusunda modernizasyon sürecinde uygulanabilecek teknoloji ve teknikler mühendislik ekibi tarafından çeşitlendirilir.


Tasarım: Temel süreçlerin devamında optimum çözüme ulaşabilmek için en son mühendislik ve simülasyon yazılımları kullanılarak hesaplama ve analizler gerçekleştirilmektedir. 


Üretim ve Satın Alma: Belirlenen tasarım kriterlerine göre en üst kalitede ve performanstaki ürünler lider yerli ve yabancı üreticilere ürettirilir. Anlaşmalı olarak çalışılan üreticilere ürettirilen üst sınıf ürünlerin tedariki ve finansmanı VEN ESCO tarafından sağlanır.


Montaj ve Devreye Alma: Modernizasyon sürecinde ihtiyaç duyulan tüm montaj ve diğer taahhüt organizasyonları anlaşmalı montaj ekipleri tarafından gerçekleştirilir. 


Otomasyon: Tüm enerji tüketimlerinin ve sistemlerin uzaktan izlenebilmesi ve kontrol edilebilmesi için enerji yönetim sistemi ile otomasyon sistemi entegre edilir.


İşletme: Sistemin tüm teknik ve finansal sorumluluğu 2-5 yıl boyunca VEN ESCO tarafından üstlenilir.


Bakım: Periyodik ve zorunlu bakım süreçleri 2-5 yıl boyunca VEN ESCO tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede sistemlerin enerji ve aydınlatma performans sürekliliği de sağlanır.

© 2012 VEN ESCO. 

bottom of page